Про нас

Успіх починається з бажання

«Успіх починається з бажання!»
Дмитро Варчук
Засновник групи компаній KVADRA INVEST
Бажання будувати якісний та ефективний сервіс для бізнесу, бажання стимулювати і змінювати розвиток малого та середнього бізнесу в сторону експорту, сформували в мене чітке розуміння та поетапний план, як я буду цього досягати. Так з’явилася компанія KVADRA INVEST, перед якою були поставлені складні завдання та амбіційні плани. Щоб компетентно, ефективно та фахово надавати послуги в бухгалтерському, юридичному та фінансовому супроводженні, а також допомагати компаніям збільшувати продажі, запроваджувати маркетингові стратегії, вирішувати завдання в такій складній сфері діяльності, як кадрове управління та оптимізувати більшість бізнес процесів підприємства, необхідно не в теорії це знати, а на практиці жити цим щоденно.
Група компаній KVADRA INVEST – це приклад того, що ми вміємо ефективно управляти бізнесом, знаходячись в тренді всіх нововведень та змін на ринку, успішно налаштовувати всі бізнес процеси компанії.

МІСІЯ І КОРПОРАТИВНІ ЦІННОСТІ

Ми прагнемо розвитку та зміцненню малого і середній бізнесу в Україні у напрямку експорту товарів та послуг, підвищуючи позиції вітчизняного бізнесу на зовнішніх ринках та збільшуючи інвестиційну привабливість держави! Для цього ми готові підтримувати українські компанії, надаючи якісний і ефективний сервіс для бізнесу, інвестувати в перспективні проекти, знаходити оптимальні рішення для складних бізнес завдань!

Корпоративні цінності групи компаній KVADRA INVEST:
ЧЕСНІСТЬ – порядність у всіх наших діях! Ми надаємо перевагу етичному веденню бізнесу!
ПРОСТОТА – доступність і індивідуальний підхід, що робить наші рішення простими в реалізації та розумінні!
ПРОЗОРІСТЬ – відкритість і порядність у відносинах з нашими бізнес-партнерами і клієнтами, готовність надати необхідну інформацію про діяльність групи компаній!
БЕЗПЕКА – конфіденційність у відносинах з нашими партнерами і клієнтами! Ми діємо за принципом «адвокатської таємниці» – зберігати та не розголошувати!

Головний результат нашої роботи – успішний і прибутковий бізнес групи компаній KVADRA INVEST, наших партнерів і клієнтів!

Група компаній

Компанія KVADRA PRAVO заснована у 2016 році, надає адвокатський супровід і займається юридичним консалтингом: супроводження фінансових, страхових компаній, супроводження діяльності інститутів спільного інвестування, товариств усіх форм власності, будівельної діяльності.

Фінансова компанія AMPIR CAPITAL є дієвим інструментом на ринку фінансових/факторингових послуг у досягненні економічно вигідного рішення, яке надає фінансову свободу для майбутнього розвитку бізнесу. Ми пропонуємо доступні і гнучкі фінансові інструменти, що дозволять втілити в життя бізнес-проекти клієнта.

Контакт-центр KVADRA ASSISTANCE пропонує комплексну систему координації контактів і може стати повноцінним віртуальним офісом компанії, працюючи як повноцінний відділ продажу, приймання і обробки замовлень. Також, компанія KVADRA ASSISTANCE є професійним кредитним брокером.

Компанія KVADRA PARTS є виробником одноразових паперових стаканчиків, дистриб’ютором одноразового посуду та крафтових пакетів. Паперові стаканчики, виготовлені KVADRA PARTS, відповідають всім нормативним документам, які регламентують виробництво якісної, безпечної, вологостійкої і екологічної продукції.

Компанія GREAT WEST працює на ринку України з різними секторами економіки, в частині експорту масового товару. Діяльність компанії будується на аналітиці ринків Європі і України з погляду: потреба у конкретному товарі – виробник такого товару.

Компанія ТЕНДЕР ГАРАНТ надає комплексне тендерне обслуговування для учасників публічних закупівель. ТЕНДЕР ГАРАНТ візьме на себе всі етапи проходження тендеру – від аналізу можливостей і задач для участі в конкретних процедурах закупівель до перемоги на аукціоні.

KVADRA HR здійснює аналіз функціонування всіх систем організації, на діяльність яких впливає людський фактор. Професійний рекрутинг, що базується на актуальних потребах та цілях організації, послідовна програма адаптації, ґрунтовна система оцінки персоналу, системне навчання та розвиток персоналу.

Компанія ЖИТЛОБУДПРОЕКТ створена у 1992 році і орієнтована на розробку проектної документації для реконструкції та нового будівництва об’єктів комерційного, промислового і житлового призначення.

Професійна охоронна компанія KVADRA KVILON Потреба в безпеці і почуття захищеності – одні з найважливіших для людини. Ми гарантовано забезпечимо кожному клієнту спокій та впевненість в завтрашньому дні.

Успіх починається з бажання!