KVADRA KVILON

Охоронна компанія

Професійна охоронна компанія KVADRA KVILON

Потреба в безпеці і почуття захищеності – одні з найважливіших для людини. Ми гарантовано забезпечимо кожному клієнту спокій та впевненість в завтрашньому дні.

Наша місія:

 • Уберегти від псування і крадіжок матеріальних цінностей клієнтів;
 • Запобігти проникненню сторонніх осіб на приватні і службові території;
 • Забезпечити безпеку членів сімей і співробітників.

Компанія KVADRA KVILON пропонує комплексні рішення в сфері безпеки.

Ми готові взяти на себе вирішення таких завдань:

 • Фізична охорона;
 • Супровід вантажів та матеріальних цінностей;
 • Надання послуг особистої охорони;
 • Детективні послуги;
 • Аудит безпеки;
 • Встановлення систем безпеки;
 • Встановлення пожежної безпеки.

СИСТЕМИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Система пожежної сигналізації – це комплекс заходів, спрямованих на своєчасне виявлення пожежі та оповіщення про пожежу, що знаходяться на об’єкті людей або осіб, які ведуть спостереження за об’єктом. Система реагує на задимлення, зміну температури повітря за допомогою спеціальних сповіщувачів. Сповіщувачі відправляють сигнал тривоги на приймально-контрольний прилад, після чого сигнал моментально передається на пульт централізованого спостереження.

       

Пожежогасіння– процес впливу сил та засобів, а також використання методів і прийомів для ліквідації пожежі. Вогнегасні речовини охолодження знижують температуру зони реакції або палаючої речовини. Процес горіння можна охарактеризувати динамікою виділення тепла в даній системі. Якщо якимось чином організувати відведення тепла з досить великою швидкістю, то це призведе до припинення горіння.

     

    

Вогнезахисна обробка будівельних конструкцій – це просочення, обробка або нанесення захисного покриття на конструкцію з метою підвищення межі вогнестійкості і зменшення пожежної небезпеки.

 

Вогнезахисна обробка тканини – часто буває, що на головних шляхах евакуації – коридорах, запасних ходах, сходах дизайнерами використовуються недопустимі з точки зору оптимальної пожежної безпеки матеріали, до яких відносяться всілякі килимові матеріали, тканинні доріжки, ковролін і т. д. Естетично виглядаючи в звичайний час, в екстрених ситуаціях такі матеріали можуть стати небезпечною пасткою для життя працівників, гостей і відвідувачів вашого закладу.

Протипожежні штори – на сьогоднішній день великою популярністю користуються протипожежні штори, які використовуються в приміщеннях для поділу ділянок різних споруд на протипожежні відсіки для того, щоб локалізувати пожежу і перекрити шляхи поширення вогню або диму. Крім цього, перепона дозволяє здійснити доступ пожежників до вогнища спалаху (горіння), що призводить до відсутності необхідності підйому всієї штори в верхнє положення, що в свою чергу може спричинити загоряння ліфтових кабін і поширення пожежі по ліфтовим шахтам.

Обробка кабельних ліній вогнезахисною сумішшю – що може призвести до пожежі? Причиною може бути незначна поломка в електропроводці. Наприклад, споживання електроенергії в більшому обсязі сприяє скупченню в спорудах великої кількості електричних провідників і при їх несправності може виникнути пожежа. Тому вкрай важливо, щоб була захисна обробка даних електротехнічних виробів від пожежі.

Димовидалення – процес видалення диму та подачі чистого повітря системою припливно-витяжної протидимової вентиляції будівель для забезпечення безпечної евакуації людей із будівлі під час пожежі, що виникла в одному з приміщень.

Системи вентиляції та димовидалення, так само як і інші інженерні системи будівель, схильні до руйнівної дії пожежі. Дуже часто при пожежі через повітроводи відбувається поширення вогню, отруйних продуктів горіння, диму між приміщеннями.

Традиційно в нашій країні повітроводи виготовляються з тонколистової сталі, як правило, товщиною 0,8 мм. Межа вогнестійкості таких повітропроводів без спеціальної вогнезахисної обробки не більше 15 хвилин (EI 15). У зв’язку з цим у багатьох випадках необхідно забезпечити протипожежний захист цих систем.

Наша компанія пропонує наступні рішення вогнезахисту повітроводів та систем димовидалення наступними методами:

 • Теплозахисного покриття з жорстких і м’яких мінераловатних плитних матеріалів;
 • Штукатурення – теплозахисне покриття на основі мінеральних волокон, одержувані шляхом штукатурення повітроводів складом з сухої суміші;
 • Обробки різними вогнестійкими обмазками з їх армуванням;
 • Комбінованим способом.

З метою знизити ризик виникнення і поширення пожежі в будинку, квартирі або офісному приміщенні часто встановлюють спеціальні протипожежні двері. Їх конструкція, іменована блоком, відноситься до пасивних елементів протипожежного захисту. Виготовляють їх зі скла, сталі, деревини, вермикуліту, гіпсу (і рама, і дверне полотно), оснащують спеціальною фурнітурою, димоізоляцією, шарнірами з підшипниками, вогнестійким герметиком, блокувальним механізмом і доводчиками.

СИСТЕМИ ОХОРОННОЇ БЕЗПЕКИ

МЗП, або малопомітна перешкода, малопомітна дротяна мережа путанку – об’ємне дротяні загородження, що володіє високими захисними властивостями. Малопомітна перешкода багато років використовувалася військовими для створення труднопреодолімих загороджень, які, до того ж, дуже важко побачити. Висока ефективність МЗП підтверджується роками експлуатації таких загороджень військовими для захисту ділянок державного кордону і периметра стратегічно важливих військових об’єктів. В даний час малопомітна перешкода використовується також і для захисту багатьох об’єктів невійськового призначення.

Охорона периметру

СИСТЕМИ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Охоронна сигналізація є одним з найголовніших елементів безпеки будь-якого приміщення, будь то будинок, офіс або торгово-виробниче підприємство. Її монтаж вимагає кваліфікованого підходу, підбору якісного обладнання і дотримання технологічних процесів, які забезпечать максимально ефективний результат.

                                                  

 

Ми розуміємо наскільки унікальними можуть бути ситуації і потреби клієнтів, тому завжди готові знаходити і пропонувати індивідуальні рішення і підхід.