KVADRA PARTS

Виробник одноразового паперового посуду. Дистриб’ютор одноразового посуду і крафтових пакетів.

Компанія KVADRA PARTS є виробником одноразового паперового посуду і дистриб’ютором одноразового посуду і крафтових пакетів.

Свою роботу компанія KVADRA PARTS розпочала з постановки низки завдань: системно налагодити всі бізнес-процеси, розширити свою присутність в Україні, вивести нашу продукцію на ринки Європи.

По-перше ми замінили дешевий китайський папір на більш дорогий, но якісний, європейський, провели відповідні роботи по наладці виробничої потужності, що в цілому дозволило нам в рази скоротити кількість бракованого паперу. Добиваючись екологічності продукції, ми почали використовувати станки, які скріплюють шви без використання клею.

За рахунок високоякісного паперу, екологічного скріплення і стабільно-якісної роботи виробничих станків, ми домоглися суттєвого скорочення браку і вийшли на конкурентну ціну. А саме головне – наші стаканчики відповідають всім нормативним документам, які регламентують виробництво якісної, безпечної, вологостійкої, і екологічної продукції.

КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ:

+ Сучасне високотехнологічне виробництво;  

+ Виготовлення брендованих стаканів у найкоротші терміни;

+ Оперативна розробка дизайн макету – до 1 суток;

+ Використання високоякісного, переважно фінського, шведського і німецького картону;

+ Широкий асортимент паперових стаканів та їх комплектуючих;

+ Робота з папером різної щільності;

+ Працюємо як з невеликими так і надвеликими тиражами;

+ Успішний експорт своєї продукції в країни ЄС.

Налагодивши стабільну роботу виробництва паперових стаканів, ми розвивалися далі і відкрили високотехнологічний фасувальний цех, що дало можливість  розширити по максимуму свій асортимент, приймаючи на фасування всі інші види одноразового посуду. Це дозволило нам забезпечити поставки цілої лінійки одноразового посуду в мережі АЗС, великі і малі ТЦ і суттєво збільшити обсяги оптового продажу.

І головне – ми успішно прямуємо до основної поставленої мети – налагодити експорт нашої продукції за кордон. Для цього пройдено велику кількість узгоджень і перевірок, сформовано пакет документів, необхідних для експортування нашої продукції.

В даний час наша команда вже експортує свою продукцію до Польщі, Литви, Латвії.

Основні напрямки діяльності:

+ Виробництво паперових стаканів.

+ Фасування наборів одноразового посуду.

+ Дистрибуція одноразового посуду.

+ Дистрибуція крафтових пакетів.

САЙТ КОМПАНІЇ: kvadraparts.com