ТЕНДЕР ГАРАНТ

Комплексне тендерне обслуговування для учасників публічних закупок

Компанія Тендер Гарант надає комплексне тендерне обслуговування для учасників публічних закупок.

Складна і достатньо витратна за часом процедура підготування тендерної документації найчастіше зупиняє підприємців від участі в тендерах. Не завжди у компанії є відповідний досвід і співробітники, які можуть на належному рівні підготувати весь пакет документів.

Тендер Гарант візьме на себе всі етапи проходження тендеру – від аналізу можливостей і задач по участі в конкретних процедурах закупок до перемоги на аукціоні. Комплексний підхід до підготування документів і супроводження всього процесу на всіх етапах тендеру дозволяє досягати бажаного результату.

Обираючи консалтингову компанію для співробітництва, потрібно звертати увагу на здатність тієї або іншої компанії надати професійні послуги. Звертайте увагу на можливість консультантів комплексно підходити до підготування документів і супроводжувати весь процес на всіх етапах тендеру. 

I Етап «Підготування до проведення тендеру»:

1. Повний аналіз можливостей і задач по участі в конкретних процедурах закупок. Для максимальної ефективності, бажано, щоб їм займалось декілька осіб.

2. Розробка концепції взаємодії і системний підхід до рішення поставлених задач по кожному тендеру. 

3. Участь в розробці технічного завдання і розробці тендерної документації до її узгодження. Конструктивний діалог із замовником по формуванню очікуваної вартості тендеру, відсутність дискримінаційних умов.

II Етап «Перевірка документів і аукціон»:

1. Детальний аналіз умов тендерної документації, ініціювання внесення туди змін, отримання роз’яснень відносно змісту окремих умов тендерної документації. Перевірка тендерної пропозиції, Термінове отримання документів і підготування рекомендацій. 

2. По результатам аналізу попередніх тендерів замовника і аналогічних, розробка тактики вибору ціни і її зниження під час аукціону.

3. Збільшення ймовірності перемоги на аукціоні, в тому числі, за рахунок аналізу потенційних конкурентів, рівня їх цінових пропозицій і типової поведінки під час аукціону.

4. Навчання вашого персоналу правильно складати тендерну пропозицію.

Постійна підтримка і надання консультацій як перед аукціоном, так і безпосередньо під час нього.

III Етап «Кваліфікація тендерної пропозиції»

1. У випадку неправомірних дій замовника відносно відмови від вашої пропозиції – вам повинні надати комплексний захист ваших інтересів.

2. Дослідження тендерних пропозицій вашого конкуренту на предмет їх відповідності  вимогам тендерної документації і законодавства України.

IV Етап «Виконання умов договору і супроводження»

1) За результатами тендеру вами підписаний договір із замовником, але необхідно  супроводження угоди до її повного завершення.

2) Надання юридичної допомоги відносно ініціювання змін до суттєвих умов договору по співробітництву.