ЖИТЛОБУДПРОЕКТ

Розробка проектної документації для реконструкції і нового будівництва об’єктів комерційного, промислового і житлового призначення

Компанія «ЖИТЛОБУДПРОЕКТ» створена у 1992 році і орієнтована на розробку проектної документації для реконструкції і нового будівництва об’єктів комерційного, промислового і житлового призначення.

Портфоліо компанії включає десятки об’єктів різної складності, по яким були надані оптимальні проектні рішення, основані на технологічності і кінцевій ефективності кожного об’єкта.

«ЖИТЛОБУДПРОЕКТ» не обмежує свою роботу кількома напрямками, а постійно розширює коло своїх інтересів, надаючи як комплексні так і окремі послуги в рамках реалізації будівельних проектів на будь-якому етапі і стадії.

Для постраждалих від афери «Еліта Центру» за проектами компанії «ЖИТЛОБУДПРОЕКТ» збудовано три доми у Дарницькому, Деснянському і Голосіївському районах.   

За проектом «ЖИТЛОБУДПРОЕКТ» побудований міжнародний приватний навчальний заклад інноваційного характеру Globe International School. За нашим проектом отримала реконструкцію фабрику «Желань» Михайла Вороніна.

За 25 років роботи компанія «ЖИТЛОБУДПРОЕКТ» отримала багато позитивних відгуків і втілила велику кількість чудових проектів. Виконання робіт у встановлені строки, постійне запровадження і використання новітніх технологічних рішень, гарантує надійність і ефективність об’єктів у майбутньому.