Типові питання

Коли і кому потрібний консалтинг?

Потреба в свіжих ідеях для розвитку

 • Потреба в спеціалізованому досвіді
 • Потреба в знаннях про останні розробки
 • Необхідність третьої сторони у вирішенні внутрішнього конфлікту
 • Потреба в об’єктивних і неупереджених порадах
 • Потреба у встановленні зв’язку всередині і зовні компанії

В яких сферах ви надаєте консалтинг-послуги?

Мета консалтингу – допомогти управлінцям досягти намічених цілей. Вони можуть бути різними – починаючи з бухгалтерії і звітності – закінчуючи підняттям продажів і маркетингом, тобто охоплювати всю діяльність компанії. Група компаній  KVADRA INVEST надає широкий спектр послуг, спрямованих на розвиток бізнесу. Тому отримати консультацію клієнти  можуть з таких напрямків, як:

 • Юридичні послуги
 • Міжнародний напрямок – відкриття та ведення бізнесу за кордоном
 • Фінансові послуги – планування
 • Страхування і бухгалтерія
 • HR та кадрові питання
 • Маркетинг

Як давно ви працюєте на ринку?

Як консалтингова компанія ми працюємо з 2015 року, але окремі проекти (бізнес-плани, тренінги та ін.) були реалізовані нашими фахівцями з 2009 року.

Скільки коштують Ваші послуги?

 Ми не визначаємо вартість, поки не вивчимо ваш бізнес. Тільки так можна зрозуміти, що насправді необхідно. Після цього зробимо вам індивідуальну пропозицію, де зазначимо прайс наших послуг.

Але, в будь-якому випадку, звертаючись за конкретною послугою до нас, а не безпосередньо в банк або юридичну компанію, ви не переплачуєте. Ми проаналізуємо всі пропозиції ринку і виберемо оптимальні, без переплат і комісій.

Попередній аналіз проводиться безкоштовно!

Хто є вашими основними клієнтами?

Перевага консалтингових послуг, крім вищезазначених вигод, це – “свіжий погляд” на діяльність підприємства зі сторони. Ми допомагаємо виявити проблему і перспективу, які часто проходять непомітними для учасників  процесу.

Тому до консалтингових компаній звертаються не тільки новачки, стартапери, а також і досвідчені підприємці, за спиною яких чимало проектів  і компаній. Неможливо навіть самій високоефективній людині встигати скрізь і бути в тренді: змін в законодавстві, в нових технологіях, ноу-хау та стежити за останніми тенденціями. Нерідко послугами консалтингових компанії користуються середній і великий бізнес, і отримують найбільші ефективності!

В яких областях України ви працюєте?

Наш головний офіс розташований в Києві, але дистанційно ми працюємо по всій країні.

У чому переваги Вашої компанії над конкурентами?

Довіра і конфіденційність

Довіра є основою нашого бізнесу, персонал компанії гарантує повну конфіденційність щодо інформації, отриманої в процесі співпраці.

Релевантний досвід

Оскільки консалтинг вимагає величезного досвіду і не меншого знання, звертатися за послугою необхідно тільки до професіоналів своєї справи. Будучи компанією, яка розвиває власні бізнеси, ми маємо успішний досвід втілення пропонованих нашими консультантами ідей у власні проекти. Крім того, маємо багатий досвід взаємодії з представниками державних структур.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта і діагностика його проблеми. Ми не хапаємося за проект відразу, не оцінивши його значення і не зрозумівши специфіки підприємства.

Комплексність

Ми застосовуємо структурований і комплексний підхід до вирішення завдань, тому в нашій роботі немає хаосу. У нас клієнт може отримати і консалтинг, і стратегію, і реалізацію обраного плану.

Відповідальність

Рекомендуючи ту чи іншу стратегію, беручись за реалізацію плану, підписуючи контракт, ми беремо на себе відповідальність за результат.

Чи діють у вас знижки при роботі за кількома напрямками бізнесу, або при замовленні послуг декількох компаній холдингу?

Безумовно, ми проявляємо фінансову лояльність як до постійних клієнтів, так і до тих, хто зацікавлений в комплексному обслуговуванні. Знижки та акції ви можете знайти у нас на сайті в спеціальному розділі, а також індивідуально обговорити з нашим менеджером.

Які основні причини і переваги для клієнта в тому, щоб звертатися до аутсорсингової компанії для вирішення виниклих проблем?

На сьогоднішній день, аутсорсинг – один з найбільш зручних інструментів оптимізації бізнес-процесів компанії, які в свою чергу можуть вплинути на ефективність бізнесу в цілому.

Залучення компетентних фахівців. Аутсорсери є професіоналами у своїй галузі. Вони як ніхто справляються з вирішенням вузькоспеціалізованих завдань.

Економія на трудових ресурсах. Оскільки певні бізнес-процеси передаються партнеру, немає необхідності утримувати своїх співробітників для їх ведення.

Економія грошових ресурсів. Скорочення штату призводить до зменшення сукупного фонду оплати праці. Це, в свою чергу, забезпечує зниження витрат на відрахування в соціальні фонди та податкові платежі.

Зростання ефективності основної діяльності. Позбутися від непрофільних функцій – означає, отримати можливість сконцентруватися на підвищенні результативності.